3 priežastys, kodėl tinklalapis yra gyvybiškai svarbus

Tinklalapis

3 priežastys, kodėl tinklalapis yra gyvybiškai svarbus

Vystyti savo verslą nėra lengva užduotis ir neverta tikėtis, kad kažkuriuo metu jūsų darbų sąrašas pasibaigs. Kartais didelis užimtumas yra pakankama dingstis nepasirūpinti didesniu savo verslo matomumu internete. Profesionaliai sukurtas tinklalapis – būtinas pirmasis žingsnis, užtikrinsiantis, kad internete turėsite savo erdvę, lengviau pasieksite tikslinę klientų auditoriją ir paskatinsite daugiau žmonių susidomėti jūsų vykdoma veikla. Štai trys svarios priežastys, kodėl svarbu turėti gerą, profesionaliai sukurtą ir funkcionalią internetinę svetainę.

 

Pirmojo įspūdžio svarba

Tikriausiai sutiksite – gyvename pasaulyje, kuriame žmonės prieš apsipirkdami ieško informacijos „Google“, lankosi virtualiose apžvalgų svetainėse, pasidomi atsiliepimais  „Facebook“ tinkle. Tai – priežastis, kodėl turėtumėte pasirūpinti, kad  pirmasis įspūdis, kurį padarysite savo potencialiam klientui, būtų kuo geresnis . Vartotojai nesąmoningai pradeda spręsti, ar apsilankys jūsų parduotuvėje, restorane ar biure vos žvilgtelėję į jūsų internetinį tinklalapį. Štai kodėl tikėtina, kad jie net nesvarstys galimybės kreiptis į jus,  jei manys, kad jūsų internetinė svetainė neatspindi tokios kokybės, kokios jie ieško.

 

Apsiperkame kitaip

Pasivaikščiojimas parduotuvių pilnu prospektu šiais laikais nėra vienintelis būdas žmonėms apsipirkti ar gauti paslaugas. Fizines parduotuves ir biurus nukonkuravo virtualioji erdvė, kurioje nuolat lankosi daugybė potencialių jūsų klientų. Todėl būtina pasirūpinti, kad jūsų verslas neliktų nepastebėtas populiariose paieškos svetainėse. Tuo tikslu, pirmiausia reikia turėti kokybišką internetinį tinklapį. Tačiau taip pat svarbu ir užtikrinti, kad būsite matomas visose internetinėse paieškos sistemose, atsiliepimų svetainėse ir visur kitur virtualioje erdvėje, kur tik galite kristi į akį galimiems klientams. Svarbus ne tik URL adresas, įsitikinkite, kad jūsų buveinės adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas yra lengvai matomi. Labai naudingos ir nuorodos į jūsų įmonės paskyras socialiniuose tinkluose. Vienok, įtraukite jas tik tuo atveju, jei iš tikrųjų esate aktyvus socialiniuose tinkluose.

 

Neturėti tinklalapio – prarasti verslą

Tikriausiai dabar jau sutiksite, kad neturėdami tinklapio atimate iš klientų galimybę sužinoti apie jus ir jūsų veiklą, o tuo pačiu ir kreiptis į jus dėl jūsų paslaugų ar produktų. Tiesa, svarbu žinoti ir dar vieną dalyką – jokio tinklapio vis dėlto yra geriau nei prastas tinklapis. Kodėl? Labai paprasta – jei blogai atrodo tinklapis, blogai atrodo ir jūsų verslas.

Kita vertus, turėti gerą tinklalapį nėra taip sudėtinga, kaip atrodo – šiais laikais esama daugybės pagal šablonus sukurtų svetainių, kurias galite pritaikyti savo įmonei. Taigi tikrai nėra jokio pasiteisinimo naudotis neprofesionaliu ar aplaidžiai sukurtu tinklalapiu.

Jei šiuo metu neturite tokio tinklapio, kuriuo galėtumėte išdidžiai prisistatyti klientams ir efektyviai reklamuoti savo verslą, geriau apskritai atsisakykite turimos prastos svetainės, nes tokia tik darote meškos paslaugą savo verslui.

Nesvarbu, ar vykdote individualią veiklą, ar turite 100 darbuotojų, jūsų internetinė svetainė turėtų atrodyti taip, kad atrodytumėte solidžiai ir būtumėte  vertas dėmesio. Šia prasme svarbiausia yra „pasirodyti“, t.y., būti matomam, o ne kasdien atnaujinti savo svetainę. Daugumai mažų įmonių tai tiesiog nėra būtina, tačiau labai svarbu turėti profesionaliai sukurtą, klientui pasitikėjimą sukuriančią svetainę su kokybiškomis nuotraukomis ir vertingu turiniu. Toks tinklalapis bus pajėgus patraukti potencialių klientų dėmesį ir padės jums sėkmingai plėtoti savo veiklą.

 

Domina svetainės kūrimas? Ar turite susijusių klausimų? Kreipkitės nedvejodami!

 

 Mindaugo Dizainas