El. parduotuvės kūrimas – 6 priežastys rinktis WooCommerce

El parduotuvės kūrimas su WooCommerce

El. parduotuvės kūrimas – 6 priežastys rinktis WooCommerce

El. parduotuvės kūrimas tampa vis aktualesne tema, nes vis daugiau verslų iš dalies arba visiškai persikelia į internetą.  Jei dvejojate, kaip geriausia tai padaryti, skaitykite toliau – štai keletas  įtikinamų priežasčių sąrašą, kodėl „WooCommerce“ yra viena geriausių platformų elektroninės parduotuvės kūrimui.

1. WooCommerce svetainėje galite kurti nemokamai

Pradėti naudotis šia platforma galima visiškai nemokamai. „WooCommerce“ ir „WordPress“ yra atvirojo kodo platformos, o tai reiškia, kad galite naudotis jų programine įranga ir kurti tinklapius nemokamai. Tiesa, tai, kad nėra abonento mokesčio, dar nereiškia, kad neįgudęs vartotojas iškart sukurs puikų tinklapį. Jei tai darote primą kartą, pasitelkite į pagalbą specialistus. Tinklapių kūrėjai, svetainių dizaino specialistai padės jums sukurti profesionaliai atrodančią ir sklandžiau veikiančią svetainę.

 

2. WooCommerce yra pirmaujanti elektroninės prekybos platforma

„WooCommerce“ valdo 28% visų elektroninės prekybos svetainių pasaulyje. Tuo tarpu „Word Press“ (platforma,  kuria kuriamos „WooCommerce“ svetainės) sudaro 37% viso interneto. Visame pasaulyje yra net 5 milijonai „WooCommerce“ parduotuvių savininkų!

 

3. Jūsų svetainė ir viskas, kas su ja susiję, priklauso jums

Gali atrodyti kaista, tačiau kai kurios el. prekybos platformos, pvz., „Shopify“ ar „Squarespace“, priglausdamos jūsų svetainę siūlo ją klientams kaip savo kaip paslaugą. Su „WooCommerce“ jūsų svetainė yra jūsų intelektinė nuosavybė, o tai reiškia, kad iš tiesų esate jos savininkas. Galite sukurti savo tinklapį ir jame prekiauti viskuo, kuo tik norite, be apribojimų. Tai taip pat reiškia, kad turite neribotą prieigą prie savo svetainės turinio ir visi jūsų duomenys yra privatūs.

 

4. Ji draugiška SEO

Dauguma SEO ekspertų sutinka, kad „WooCommerce“ yra geriausia paieškos sistemų optimizavimo platforma. Tai nepaprastai svarbu, turint omenyje, kad 70 % visų interneto svetainės lankytojų srauto ateina per paieškos sistemas, tokias kaip „Google“. Turėdami gerą SEO, galite sutaupyti tūkstančius rinkodaros išlaidoms, pritraukti vertingų klientų, o jūsų svetainė bus lengvai pasiekiama per paprastą paiešką.

 

5. Platforma yra labai lanksti ir lengvai pritaikoma

„WooCommerce“ turi didžiulę bendruomenę ir joje esam tūkstančių papildinių (įskiepių) bei temų (šablonų), leidžiančių kurti gražias ir neįtikėtinai galingas svetaines bet kokio tipo elektroninėms parduotuvėms.  Internetu galit prekiauti ne tik tam tikrais gaminiais, bet ir renginių bilietais, sukurti savo restorano maisto pristatymo ar staliukų rezervavimo sistemą ar suteikti klientams galimybę virtualiai rezervuoti laiką konsultacijoms.

 

6. WooCommerce puikiai tinka pradedantiesiems verslininkams

„WooCommerce“ yra gana paprasta naudoti, tam nebūtina turėti programavimo įgūdžių. Tiesa, tam, kad jūsų svetainė ar elektroninė parduotuvė veiktų sklandžiai ir būtų maksimaliai efektyvi, vis dėlto geriau pasitelkti į pagalbą patirties turintį specialistą.  Nors nemažai  verslo savininkų mėgina savo tinklapį susikurti patys, patyręs elektroninių parduotuvių ir svetainių kūrėjas ir dizaineris tai padarys greičiau, efektyviau ir  padės jums išvengti pradedantiesiems dažnai pasitaikančių klaidų bei patars, kaip savo tinklapį valdyti kuo sklandžiau ir paprasčiau.

 

Domina el. parduotuvės kūrimas? Turite papildomų klausimų? Mielai jums padėsime! Susisiekite!

 

 Mindaugo Dizainas